Perth — Peel Thunder 69:88: огляд і статистика матчу

West Australian Football League · 17.06.2023 06:10 · Матч завершено

Порівняти команди
Perth
Матч завершено69 : 8817.06.2023 06:10
Peel Thunder

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Perth0%
  • Нічия0%
  • Peel Thunder0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Perth 69:88 Peel Thunder, West Australian Football League, 17.06.2023 06:10 (UTC). Перемога — за командою Peel Thunder.

Perth за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Peel Thunder за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Perth і Peel Thunder: зустрічей — 20, перемог Perth — 2, перемог Peel Thunder — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 15.04.2023 06:10: Peel Thunder 77:11 Perth.

Perth — 9-й рядок таблиці (10 оч. за 18 ігор). Peel Thunder — 3-й рядок таблиці (48 оч. за 18 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Perth, результати та розклад Peel Thunder, West Australian Football League.

Дивіться також: матчі дня: Австралійський футбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Perth
82692669
Peel Thunder
1726202588

Склади

Перебіг матчу

Perth +0Найбільший відрив+26 Peel Thunder
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
358 / 859
Очки
501 / 859
Матчі
15.04.2023Матч завершено
Peel Thunder77 : 11Perth
23.07.2022Матч завершено
Perth49 : 79Peel Thunder
07.05.2022Матч завершено
Peel Thunder87 : 88Perth
28.08.2021Матч завершено
Peel Thunder106 : 63Perth
08.05.2021Матч завершено
Perth77 : 92Peel Thunder
18.07.2020Матч завершено
Peel Thunder60 : 70Perth

Попередні матчі: Perth

11.06.2023Матч завершено
Swan Districts65 : 59Perth
П
03.06.2023Матч завершено
Perth47 : 131Claremont
П
27.05.2023Матч завершено
South Fremantle73 : 77Perth
В
13.05.2023Матч завершено
Perth65 : 114West Perth
П
06.05.2023Матч завершено
West Coast Eagles II27 : 124Perth
В
29.04.2023Матч завершено
East Fremantle105 : 77Perth
П

Попередні матчі: Peel Thunder

10.06.2023Матч завершено
Claremont62 : 60Peel Thunder
П
04.06.2023Матч завершено
Peel Thunder56 : 62Subiaco
П
27.05.2023Матч завершено
West Perth68 : 77Peel Thunder
В
13.05.2023Матч завершено
Peel Thunder141 : 52West Coast Eagles II
В
07.05.2023Матч завершено
Peel Thunder118 : 56Swan Districts
В
29.04.2023Матч завершено
East Perth Football Club53 : 86Peel Thunder
В

Інформація про матч

Сезон
2023

West Australian Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1East Fremantle1814040:0056
2Subiaco1812060:0048
3Peel Thunder1812060:0048
4East Perth Football Club1812060:0048
5Claremont1812060:0048
6West Perth1811070:0044
7Swan Districts1880100:0032
8South Fremantle1860120:0016
9Perth1821150:0010
10West Coast Eagles II1801170:002
  • Promotion - West Australian Football League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 74.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 80.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Perthматчів: 2 · 3Peel Thunder
178,5Середній тотал матчу135,3
—ТБ 125.567%2/3
—ТМ 125.533%1/3
—ТБ 130.567%2/3
—ТМ 130.533%1/3
—ТБ 135.567%2/3
—ТМ 135.533%1/3
—ТБ 140.533%1/3
—ТМ 140.567%2/3
—ТБ 145.50%0/3
—ТМ 145.5100%3/3
100%2/2ТБ 168.5—
0%0/2ТМ 168.5—
100%2/2ТБ 173.5—
0%0/2ТМ 173.5—
50%1/2ТБ 178.5—
50%1/2ТМ 178.5—
0%0/2ТБ 183.5—
100%2/2ТМ 183.5—
0%0/2ТБ 188.5—
100%2/2ТМ 188.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
PerthPeel Thunder
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2282100%Період 1100%5574
1839100%Період 2100%7351
2141100%Період 3100%4815
5183100%Період 4100%4743
  • • Perth найбільше забиває у відрізку Період 4: 51 з 112 (46%).
  • • Perth найбільше пропускає у відрізку Період 4: 83 з 245.
  • • Peel Thunder найбільше забиває у відрізку Період 2: 73 з 223 (33%).
  • • Peel Thunder найбільше пропускає у відрізку Період 1: 74 з 183.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Perth2 з 6
67%Перемога: Peel Thunder4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 143,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +26Зміни лідера: 0