Subiaco — Perth 122:43: огляд і статистика матчу

West Australian Football League · 22.07.2023 06:10 · Матч завершено

Порівняти команди
Subiaco
Матч завершено122 : 4322.07.2023 06:10
Perth

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Subiaco0%
  • Нічия0%
  • Perth0%

Огляд

22.07.2023 06:10 (UTC) у турнірі West Australian Football League зустріч Subiaco — Perth закінчилася з рахунком 122:43. Переможець матчу — Subiaco.

Форма Subiaco в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Perth в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Subiaco — 6, перемоги Perth — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 08.04.2023 09:10: Perth 55:81 Subiaco.

Subiaco: 2-е місце в таблиці, очки — 48, зіграно матчів — 18. Perth: 9-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Статистика та результати: статистика Subiaco, статистика Perth, таблиця West Australian Football League.

Інші ігри: усі матчі дня — Австралійський футбол. Дані на сторінці надає віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Subiaco
5042282122
Perth
121421543

Статистика матчу

  • 18 Goals 6
  • 14 Behinds 7

Склади

Перебіг матчу

Subiaco +94Найбільший відрив+0 Perth
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
530 / 806
Очки
276 / 806
Матчі
08.04.2023Матч завершено
Perth55 : 81Subiaco
27.08.2022Матч завершено
Subiaco98 : 35Perth
11.06.2022Матч завершено
Perth67 : 81Subiaco
10.07.2021Матч завершено
Subiaco71 : 44Perth
03.06.2021Матч завершено
Perth11 : 109Subiaco
29.08.2020Матч завершено
Perth64 : 90Subiaco

Попередні матчі: Subiaco

16.07.2023Матч завершено
Swan Districts71 : 69Subiaco
П
08.07.2023Матч завершено
Subiaco44 : 58Peel Thunder
П
01.07.2023Матч завершено
Claremont74 : 67Subiaco
П
17.06.2023Матч завершено
Subiaco113 : 58West Perth
В
10.06.2023Матч завершено
West Coast Eagles II37 : 166Subiaco
Н
04.06.2023Матч завершено
Peel Thunder56 : 62Subiaco
В

Попередні матчі: Perth

16.07.2023Матч завершено
Perth62 : 69South Fremantle
П
08.07.2023Матч завершено
Perth98 : 98West Coast Eagles II
Н
25.06.2023Матч завершено
East Perth Football Club146 : 36Perth
П
17.06.2023Матч завершено
Perth69 : 88Peel Thunder
П
11.06.2023Матч завершено
Swan Districts65 : 59Perth
П
03.06.2023Матч завершено
Perth47 : 131Claremont
П

Інформація про матч

Сезон
2023

West Australian Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1East Fremantle1814040:0056
2Subiaco1812060:0048
3Peel Thunder1812060:0048
4East Perth Football Club1812060:0048
5Claremont1812060:0048
6West Perth1811070:0044
7Swan Districts1880100:0032
8South Fremantle1860120:0016
9Perth1821150:0010
10West Coast Eagles II1801170:002
  • Promotion - West Australian Football League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 72.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 80.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Subiacoматчів: 2 · 2Perth
136,5Середній тотал матчу153,0
50%1/2ТБ 126.5—
50%1/2ТМ 126.5—
50%1/2ТБ 131.5—
50%1/2ТМ 131.5—
50%1/2ТБ 136.5—
50%1/2ТМ 136.5—
50%1/2ТБ 141.5—
50%1/2ТМ 141.5—
—ТБ 143.550%1/2
—ТМ 143.550%1/2
50%1/2ТБ 146.5—
50%1/2ТМ 146.5—
—ТБ 148.550%1/2
—ТМ 148.550%1/2
—ТБ 153.550%1/2
—ТМ 153.550%1/2
—ТБ 158.550%1/2
—ТМ 158.550%1/2
—ТБ 163.550%1/2
—ТМ 163.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
SubiacoPerth
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5514100%Період 1100%3331
3526100%Період 2100%1568
3934100%Період 3100%2853
2842100%Період 4100%1959
  • • Subiaco найбільше забиває у відрізку Період 1: 55 з 157 (35%).
  • • Subiaco найбільше пропускає у відрізку Період 4: 42 з 116.
  • • Perth найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 95 (35%).
  • • Perth найбільше пропускає у відрізку Період 2: 68 з 211.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Subiaco6 з 6
0%Перемога: Perth0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 134,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +94 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0