CSM Fagaras — Minaur Baia Mare 30:34: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 03.03.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
CSM Fagaras
Матч завершено30 : 3403.03.2025 16:00
Minaur Baia Mare

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CSM Fagaras0%
  • Нічия0%
  • Minaur Baia Mare0%

Огляд

Матч CSM Fagaras — Minaur Baia Mare (Romania. National League, 03.03.2025 16:00 UTC) завершився з рахунком 30:34. Переможець матчу — Minaur Baia Mare.

Форма CSM Fagaras в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Форма Minaur Baia Mare в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги CSM Fagaras — 0, перемоги Minaur Baia Mare — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 29.09.2024 15:00: Minaur Baia Mare 33:25 CSM Fagaras.

CSM Fagaras: 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26. Minaur Baia Mare: 4-е місце в таблиці, очки — 55, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика CSM Fagaras, статистика Minaur Baia Mare, таблиця Romania. National League.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
CSM Fagaras
92130
Minaur Baia Mare
201434

Перебіг матчу

CSM Fagaras +1Найбільший відрив+12 Minaur Baia Mare
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

0 / 12
Перемоги
6 / 12
143 / 309
Очки
166 / 309
Матчі
29.09.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare33 : 25CSM Fagaras
25.05.2021Матч завершено
Minaur Baia Mare24 : 23CSM Fagaras
21.04.2021Матч завершено
CSM Fagaras23 : 28Minaur Baia Mare
04.12.2020Матч завершено
Minaur Baia Mare31 : 25CSM Fagaras
12.03.2020Матч завершено
CSM Fagaras20 : 22Minaur Baia Mare
14.11.2019Матч завершено
Minaur Baia Mare28 : 27CSM Fagaras

Попередні матчі: CSM Fagaras

22.02.2025Матч завершено
Potaissa Turda29 : 27CSM Fagaras
П
15.02.2025Матч завершено
CSM Fagaras26 : 28CSU Suceava
П
14.12.2024Матч завершено
Vaslui21 : 20CSM Fagaras
П
11.12.2024Матч завершено
Buzau29 : 21CSM Fagaras
П
06.12.2024Матч завершено
CSM Bucuresti32 : 22CSM Fagaras
П
30.11.2024Матч завершено
CSM Fagaras26 : 31Steaua Bucharest
П

Попередні матчі: Minaur Baia Mare

27.02.2025Матч завершено
Minaur Baia Mare27 : 23CSM Bucuresti
В
22.02.2025Матч завершено
BK-4632 : 31Minaur Baia Mare
П
21.02.2025Матч завершено
Minaur Baia Mare33 : 30BK-46
В
13.02.2025Матч завершено
Steaua Bucharest29 : 29Minaur Baia Mare
Н
14.12.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare33 : 28Odorheiu Secuiesc
В
10.12.2024Матч завершено
CSM Bacau26 : 32Minaur Baia Mare
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest262312881:692+18970
2Potaissa Turda262114837:765+7264
3Buzau261916796:751+4558
4Minaur Baia Mare261745808:736+7255
5CSM Constanta2614210776:733+4342
6CSM Bucuresti2613211701:687+1441
7CSU Suceava2613211853:844+941
8CSM Bacau2611114764:767-334
9Vaslui269314703:770-6730
10Odorheiu Secuiesc267415722:774-5225
11SCM Politehnica Timisoara267415719:751-3225
12CSM Focsani 2007266515703:768-6523
13Steaua Bucharest265417796:875-7919
14CSM Fagaras260026654:800-1460
  • Higher League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 27.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 57.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 27.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CSM Fagarasматчів: 4 · 3Minaur Baia Mare
50,5Середній тотал матчу59,7
75%3/4ТБ 46.5—
25%1/4ТМ 46.5—
75%3/4ТБ 48.5—
25%1/4ТМ 48.5—
50%2/4ТБ 50.5—
50%2/4ТМ 50.5—
50%2/4ТБ 52.5—
50%2/4ТМ 52.5—
25%1/4ТБ 54.5—
75%3/4ТМ 54.5—
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
—ТБ 57.5100%3/3
—ТМ 57.50%0/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
—ТБ 63.50%0/3
—ТМ 63.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
CSM FagarasMinaur Baia Mare
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5254100%Період 1100%5146
4155100%Період 2100%4141
  • • CSM Fagaras найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 93 (56%).
  • • CSM Fagaras найбільше пропускає у відрізку Період 2: 55 з 109.
  • • Minaur Baia Mare найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 92 (55%).
  • • Minaur Baia Mare найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: CSM Fagaras0 з 6
100%Перемога: Minaur Baia Mare6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 51,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 1