Dinamo Bucharest — CSM Fagaras 40:29: огляд і статистика матчу

Romania. National League · 25.10.2024 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dinamo Bucharest
Матч завершено40 : 2925.10.2024 15:00
CSM Fagaras

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dinamo Bucharest0%
  • Нічия0%
  • CSM Fagaras0%

Огляд

25.10.2024 15:00 (UTC) у турнірі Romania. National League зустріч Dinamo Bucharest — CSM Fagaras закінчилася з рахунком 40:29. Перемога — за командою Dinamo Bucharest.

Dinamo Bucharest за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. CSM Fagaras за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Dinamo Bucharest і CSM Fagaras: зустрічей — 5, перемог Dinamo Bucharest — 5, перемог CSM Fagaras — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 03.02.2021 14:30: Dinamo Bucharest 39:25 CSM Fagaras.

Dinamo Bucharest — 1-й рядок таблиці (70 оч. за 26 ігор). CSM Fagaras — 14-й рядок таблиці (0 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Dinamo Bucharest, результати та розклад CSM Fagaras, Romania. National League.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dinamo Bucharest
202040
CSM Fagaras
101929

Перебіг матчу

Dinamo Bucharest +13Найбільший відрив+0 CSM Fagaras
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

5 / 5
Перемоги
0 / 5
166 / 283
Очки
117 / 283
Матчі
03.02.2021Матч завершено
Dinamo Bucharest39 : 25CSM Fagaras
15.09.2020Матч завершено
CSM Fagaras25 : 29Dinamo Bucharest
28.11.2019Матч завершено
Dinamo Bucharest46 : 26CSM Fagaras
06.02.2019Матч завершено
CSM Fagaras19 : 24Dinamo Bucharest
29.09.2018Матч завершено
Dinamo Bucharest28 : 22CSM Fagaras

Попередні матчі: Dinamo Bucharest

23.10.2024Матч завершено
Dinamo Bucharest33 : 29Sporting Portugal
В
17.10.2024Матч завершено
PSG35 : 32Dinamo Bucharest
П
13.10.2024Матч завершено
Dinamo Bucharest35 : 32Steaua Bucharest
В
10.10.2024Матч завершено
Veszprem36 : 24Dinamo Bucharest
П
03.10.2024Матч завершено
Odorheiu Secuiesc25 : 36Dinamo Bucharest
В
29.09.2024Матч завершено
Dinamo Bucharest38 : 29CSM Bacau
В

Попередні матчі: CSM Fagaras

19.10.2024Матч завершено
CSM Fagaras19 : 22CSM Focsani 2007
П
12.10.2024Матч завершено
SCM Politehnica Timisoara34 : 27CSM Fagaras
П
04.10.2024Матч завершено
CSM Fagaras27 : 34CSM Constanta
П
29.09.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare33 : 25CSM Fagaras
П
22.09.2024Матч завершено
CSM Fagaras27 : 35Potaissa Turda
П
14.09.2024Матч завершено
CSU Suceava38 : 29CSM Fagaras
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Dinamo Bucharest

13.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Bucharest16:00CSO Teutonii Ghimbav

Romania. National League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Bucharest262312881:692+18970
2Potaissa Turda262114837:765+7264
3Buzau261916796:751+4558
4Minaur Baia Mare261745808:736+7255
5CSM Constanta2614210776:733+4342
6CSM Bucuresti2613211701:687+1441
7CSU Suceava2613211853:844+941
8CSM Bacau2611114764:767-334
9Vaslui269314703:770-6730
10Odorheiu Secuiesc267415722:774-5225
11SCM Politehnica Timisoara267415719:751-3225
12CSM Focsani 2007266515703:768-6523
13Steaua Bucharest265417796:875-7919
14CSM Fagaras260026654:800-1460
  • Higher League (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 68.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dinamo Bucharestматчів: 3 · 3CSM Fagaras
65,3Середній тотал матчу62,0
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
100%3/3ТБ 61.5—
0%0/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
67%2/3ТБ 63.5—
33%1/3ТМ 63.5—
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
67%2/3ТБ 65.5—
33%1/3ТМ 65.5—
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
0%0/3ТБ 67.5—
100%3/3ТМ 67.5—
0%0/3ТБ 69.5—
100%3/3ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Dinamo BucharestCSM Fagaras
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4549100%Період 1100%3743
6141100%Період 2100%4462
  • • Dinamo Bucharest найбільше забиває у відрізку Період 2: 61 з 106 (58%).
  • • Dinamo Bucharest найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 90.
  • • CSM Fagaras найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 81 (54%).
  • • CSM Fagaras найбільше пропускає у відрізку Період 2: 62 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
100%Перемога: Dinamo Bucharest5 з 5
0%Перемога: CSM Fagaras0 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 56,6 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0