Khmelnytskyi — SKA Lviv 31:20: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague · 06.10.2023 10:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Khmelnytskyi
Матч завершено31 : 2006.10.2023 10:00
SKA Lviv

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Khmelnytskyi0%
  • Нічия0%
  • SKA Lviv0%

Огляд

06.10.2023 10:00 (UTC) у турнірі Ukraine. Superleague зустріч Khmelnytskyi — SKA Lviv закінчилася з рахунком 31:20. Перемога — за командою Khmelnytskyi.

Khmelnytskyi за останні 4 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 4. SKA Lviv за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Khmelnytskyi — 6-й рядок таблиці (17 оч. за 21 ігор). SKA Lviv — 8-й рядок таблиці (0 оч. за 21 ігор).

Статистика та результати: Khmelnytskyi, SKA Lviv, Ukraine. Superleague.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Khmelnytskyi
141731
SKA Lviv
61420

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
17.05.2025Матч завершено
SKA Lviv34 : 35Khmelnytskyi
16.05.2025Матч завершено
SKA Lviv32 : 26Khmelnytskyi
16.12.2024Матч завершено
Khmelnytskyi35 : 27SKA Lviv
15.12.2024Матч завершено
Khmelnytskyi32 : 27SKA Lviv
07.06.2024Матч завершено
Khmelnytskyi34 : 27SKA Lviv
24.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 24SKA Lviv
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
19.04.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 24SKA Lviv
22.03.2024Матч завершено
Khmelnytskyi40 : 22SKA Lviv
13.12.2023Матч завершено
Khmelnytskyi36 : 21SKA Lviv

Попередні матчі: Khmelnytskyi

05.10.2023Матч завершено
Donbass36 : 31Khmelnytskyi
П
24.09.2023Матч завершено
Izmail35 : 29Khmelnytskyi
П
23.09.2023Матч завершено
Khmelnytskyi19 : 46Motor Zaporozhye
П
22.09.2023Матч завершено
Odessa38 : 27Khmelnytskyi
П

Попередні матчі: SKA Lviv

05.10.2023Матч завершено
SKA Lviv17 : 49Motor Zaporozhye
П
24.09.2023Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 21SKA Lviv
П
23.09.2023Матч завершено
SKA Lviv19 : 43Donbass
П
22.09.2023Матч завершено
Karpaty Uzhgorod29 : 13SKA Lviv
П
03.05.2023Матч завершено
SKA Lviv27 : 36CSKA Kyiv
П
02.05.2023Матч завершено
Karpaty Uzhgorod33 : 29SKA Lviv
П

Інформація про матч

Турнір
Superleague
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass
14.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass
27.11.2026Матч відбудеться
Karpaty Uzhgorod16:00Khmelnytskyi
28.11.2026Матч відбудеться
Karpaty Uzhgorod16:00Khmelnytskyi

Ukraine. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Motor Zaporozhye212100937:440+49763
2Odessa211605740:588+15248
3Donbass211506705:619+8645
4Izmail2111010638:674-3635
5CSKA Kyiv2111010638:643-531
6Khmelnytskyi216015578:713-13517
7Karpaty Uzhgorod214017507:657-15013
8SKA Lviv210021442:851-4090
  • Promotion - Superleague (Winners stage)
  • Superleague (Losers stage)

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Забивала менше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Khmelnytskyiматчів: 1 · 3SKA Lviv
65,0Середній тотал матчу56,0
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
100%1/1ТБ 61.5—
0%0/1ТМ 61.5—
100%1/1ТБ 63.5—
0%0/1ТМ 63.5—
0%0/1ТБ 65.5—
100%1/1ТМ 65.5—
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—
0%0/1ТБ 69.5—
100%1/1ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
KhmelnytskyiSKA Lviv
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
923100%Період 1100%2551
1023100%Період 2100%3854
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 2: 10 з 19 (53%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 1: 23 з 46.
  • • SKA Lviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 63 (60%).
  • • SKA Lviv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 54 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.510 з 10
100%ТБ 2.510 з 10
100%ТБ 3.510 з 10
100%Обидві заб'ють10 з 10
90%Перемога: Khmelnytskyi9 з 10
10%Перемога: SKA Lviv1 з 10
0%Нічия0 з 10

Очних зустрічей: 10 · у середньому 59,9 гола за матч.