Khmelnytskyi — SKA Lviv 28:24: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague - Losers stage · 24.05.2024 09:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Khmelnytskyi
Матч завершено28 : 2424.05.2024 09:00
SKA Lviv

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Khmelnytskyi0%
  • Нічия0%
  • SKA Lviv0%

Огляд

24.05.2024 09:00 (UTC) у турнірі Ukraine. Superleague - Losers stage зустріч Khmelnytskyi — SKA Lviv закінчилася з рахунком 28:24. Перемога — за командою Khmelnytskyi.

Khmelnytskyi за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. SKA Lviv за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Khmelnytskyi і SKA Lviv: зустрічей — 4, перемог Khmelnytskyi — 4, перемог SKA Lviv — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.05.2024 09:00: Khmelnytskyi 39:25 SKA Lviv.

Khmelnytskyi — 2-й рядок таблиці (24 оч. за 12 ігор). SKA Lviv — 4-й рядок таблиці (3 оч. за 12 ігор).

Статистика та результати: статистика Khmelnytskyi, статистика SKA Lviv, таблиця і результати: Ukraine. Superleague - Losers stage.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Khmelnytskyi
141428
SKA Lviv
121224

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

4 / 4
Перемоги
0 / 4
137 / 227
Очки
90 / 227
Матчі
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
19.04.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 24SKA Lviv
13.12.2023Матч завершено
Khmelnytskyi36 : 21SKA Lviv
06.10.2023Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 20SKA Lviv

Попередні матчі: Khmelnytskyi

12.05.2024Матч завершено
CSKA Kyiv30 : 29Khmelnytskyi
П
11.05.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod27 : 31Khmelnytskyi
В
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
В
21.04.2024Матч завершено
CSKA Kyiv34 : 23Khmelnytskyi
П
20.04.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod20 : 25Khmelnytskyi
В
19.04.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 24SKA Lviv
В

Попередні матчі: SKA Lviv

12.05.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod31 : 22SKA Lviv
П
11.05.2024Матч завершено
SKA Lviv26 : 36CSKA Kyiv
П
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
П
21.04.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod31 : 23SKA Lviv
П
20.04.2024Матч завершено
SKA Lviv18 : 34CSKA Kyiv
П
19.04.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 24SKA Lviv
П

Інформація про матч

Турнір
Superleague
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass

Ukraine. Superleague - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1CSKA Kyiv121101368:286+8232
2Khmelnytskyi12804339:307+3224
3Karpaty Uzhgorod12408242:265-2313
4SKA Lviv121011271:362-913

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Khmelnytskyiматчів: 2 · 4SKA Lviv
59,5Середній тотал матчу56,5
—ТБ 52.5100%4/4
—ТМ 52.50%0/4
—ТБ 54.550%2/4
—ТМ 54.550%2/4
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.525%1/4
—ТМ 58.575%3/4
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.525%1/4
—ТМ 60.575%3/4
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
KhmelnytskyiSKA Lviv
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3421100%Період 1100%3968
3628100%Період 2100%5564
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 2: 36 з 70 (51%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 49.
  • • SKA Lviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 94 (59%).
  • • SKA Lviv найбільше пропускає у відрізку Період 1: 68 з 132.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
100%Перемога: Khmelnytskyi4 з 4
0%Перемога: SKA Lviv0 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 56,75 гола за матч.