Khmelnytskyi — SKA Lviv 34:27: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague - Losers stage · 07.06.2024 09:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Khmelnytskyi
Матч завершено34 : 2707.06.2024 09:00
SKA Lviv

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Khmelnytskyi0%
  • Нічия0%
  • SKA Lviv0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Khmelnytskyi 34:27 SKA Lviv, Ukraine. Superleague - Losers stage, 07.06.2024 09:00 (UTC). Перемога — за командою Khmelnytskyi.

Khmelnytskyi за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. SKA Lviv за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Khmelnytskyi і SKA Lviv: зустрічей — 6, перемог Khmelnytskyi — 6, перемог SKA Lviv — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 24.05.2024 09:00: Khmelnytskyi 28:24 SKA Lviv.

Khmelnytskyi — 2-й рядок таблиці (24 оч. за 12 ігор). SKA Lviv — 4-й рядок таблиці (3 оч. за 12 ігор).

Статистика та результати: статистика Khmelnytskyi, статистика SKA Lviv, таблиця і результати: Ukraine. Superleague - Losers stage.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Khmelnytskyi
151934
SKA Lviv
121527

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

6 / 6
Перемоги
0 / 6
205 / 341
Очки
136 / 341
Матчі
24.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 24SKA Lviv
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
19.04.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 24SKA Lviv
22.03.2024Матч завершено
Khmelnytskyi40 : 22SKA Lviv
13.12.2023Матч завершено
Khmelnytskyi36 : 21SKA Lviv
06.10.2023Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 20SKA Lviv

Попередні матчі: Khmelnytskyi

25.05.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod29 : 23Khmelnytskyi
П
24.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 24SKA Lviv
В
12.05.2024Матч завершено
CSKA Kyiv30 : 29Khmelnytskyi
П
11.05.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod27 : 31Khmelnytskyi
В
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
В
21.04.2024Матч завершено
CSKA Kyiv34 : 23Khmelnytskyi
П

Попередні матчі: SKA Lviv

25.05.2024Матч завершено
SKA Lviv23 : 37CSKA Kyiv
П
24.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 24SKA Lviv
П
12.05.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod31 : 22SKA Lviv
П
11.05.2024Матч завершено
SKA Lviv26 : 36CSKA Kyiv
П
10.05.2024Матч завершено
Khmelnytskyi39 : 25SKA Lviv
П
21.04.2024Матч завершено
Karpaty Uzhgorod31 : 23SKA Lviv
П

Інформація про матч

Турнір
Superleague
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass

Ukraine. Superleague - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1CSKA Kyiv121101368:286+8232
2Khmelnytskyi12804339:307+3224
3Karpaty Uzhgorod12408242:265-2313
4SKA Lviv121011271:362-913

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Khmelnytskyiматчів: 2 · 4SKA Lviv
58,0Середній тотал матчу55,8
—ТБ 51.5100%4/4
—ТМ 51.50%0/4
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
—ТБ 55.525%1/4
—ТМ 55.575%3/4
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
—ТБ 57.525%1/4
—ТМ 57.575%3/4
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.525%1/4
—ТМ 59.575%3/4
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
KhmelnytskyiSKA Lviv
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3021100%Період 1100%3964
3728100%Період 2100%5565
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 67 (55%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 49.
  • • SKA Lviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 94 (59%).
  • • SKA Lviv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 65 з 129.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Khmelnytskyi6 з 6
0%Перемога: SKA Lviv0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,83 гола за матч.