MAFC-BME — DKSE 3:1: огляд і статистика матчу
Extraliga · 21.03.2026 18:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- MAFC-BME0%
- Нічия0%
- DKSE0%
Огляд
Матч MAFC-BME — DKSE (Extraliga, 21.03.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 3:1. Переможець матчу — MAFC-BME.
Форма MAFC-BME в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма DKSE в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
Особисті зустрічі: всього 19, перемоги MAFC-BME — 6, перемоги DKSE — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 04.01.2026 16:00: DKSE 0:3 MAFC-BME.
MAFC-BME: 5-е місце в таблиці, очки — 43, зіграно матчів — 24. DKSE: 13-е місце в таблиці, очки — 3, зіграно матчів — 24.
Ще на сайті: статистика MAFC-BME, статистика DKSE, Extraliga.
Ще матчі: матчі дня: Волейбол. Дані на сторінці надає провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 21 | 25 | 25 | 3 | |
| 19 | 25 | 15 | 16 | 1 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
MAFC-BMEУсього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0
DKSEПопередні матчі: MAFC-BME
Попередні матчі: DKSE
Інформація про матч
- Турнір
- Extraliga
- Сезон
- 2025/2026
Extraliga
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 24 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 72 | ВВВВВ | |
| 2 | 24 | 22 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 66 | ПВВВВ | |
| 3 | 24 | 19 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 56 | ВПППВ | |
| 4 | 24 | 18 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 52 | ВВВВВ | |
| 5 | 24 | 13 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 43 | ВППВП | |
| 6 | 24 | 14 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 41 | ВВВПП | |
| 7 | 24 | 12 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 37 | ВППВВ | |
| 8 | 24 | 10 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 31 | ВПВВВ | |
| 9 | 24 | 8 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 24 | ПВПВВ | |
| 10 | 24 | 7 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 21 | ППВПП | |
| 11 | 24 | 5 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 14 | ПППВП | |
| 12 | 24 | 3 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 8 | ППППП | |
| 13 | 24 | 1 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 3 | ПВППП |
- Promotion - Extraliga (Play-off: Round of 8)
- Extraliga (9th-13th Places)
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Пропускала менше 3.5 у 10 з 10 матчів100%
Забивала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала більше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
Поразки в 9 з 10 матчів90%
ТМ 3.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
ТМ 3.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 153 | 122 | 100% | Період 1 | 100% | 104 | 125 |
| 135 | 119 | 100% | Період 2 | 100% | 97 | 109 |
| 138 | 124 | 100% | Період 3 | 100% | 62 | 125 |
| 50 | 43 | 100% | Період 4 | 100% | 43 | 48 |
| 28 | 30 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • MAFC-BME найбільше забиває у відрізку Період 1: 153 з 504 (30%).
- • MAFC-BME найбільше пропускає у відрізку Період 3: 124 з 438.
- • DKSE найбільше забиває у відрізку Період 1: 104 з 306 (34%).
- • DKSE найбільше пропускає у відрізку Період 1: 125 з 407.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.