Subiaco — Perth 70:69: огляд і статистика матчу

West Australian Football League · 01.08.2026 06:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Subiaco
Матч завершено70 : 6901.08.2026 06:30
Perth

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Subiaco0%
  • Нічия0%
  • Perth0%

Огляд

01.08.2026 06:30 (UTC) у турнірі West Australian Football League зустріч Subiaco — Perth закінчилася з рахунком 70:69. Переможець матчу — Subiaco.

Форма Subiaco в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Perth в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Subiaco — 2, перемоги Perth — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 06.06.2026 06:30: Perth 75:55 Subiaco.

Subiaco: 6-е місце в таблиці, очки — 40, зіграно матчів — 18. Perth: 3-е місце в таблиці, очки — 44, зіграно матчів — 18.

Статистика та результати: результати та розклад Subiaco, результати та розклад Perth, таблиця West Australian Football League.

Дивіться також: Австралійський футбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Subiaco
021272270
Perth
1815211569

Статистика матчу

  • 10 Goals 9
  • 10 Behinds 15

Перебіг матчу

Subiaco +8Найбільший відрив+25 Perth
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
440 / 846
Очки
406 / 846
Матчі
06.06.2026Матч завершено
Perth75 : 55Subiaco
23.08.2025Матч завершено
Subiaco53 : 93Perth
03.05.2025Матч завершено
Perth70 : 54Subiaco
10.08.2024Матч завершено
Subiaco100 : 56Perth
30.03.2024Матч завершено
Perth69 : 56Subiaco
22.07.2023Матч завершено
Subiaco122 : 43Perth

Попередні матчі: Subiaco

25.07.2026Матч завершено
Peel Thunder77 : 69Subiaco
П
18.07.2026Матч завершено
Subiaco114 : 106West Perth
В
04.07.2026Матч завершено
South Fremantle73 : 72Subiaco
П
27.06.2026Матч завершено
Subiaco60 : 56Swan Districts
В
20.06.2026Матч завершено
Subiaco72 : 47East Fremantle
В
06.06.2026Матч завершено
Perth75 : 55Subiaco
П

Попередні матчі: Perth

18.07.2026Матч завершено
Perth66 : 63East Fremantle
В
12.07.2026Матч завершено
West Coast Eagles II58 : 120Perth
В
04.07.2026Матч завершено
East Perth Football Club103 : 52Perth
П
27.06.2026Матч завершено
Perth79 : 45South Fremantle
В
13.06.2026Матч завершено
Claremont91 : 108Perth
В
06.06.2026Матч завершено
Perth75 : 55Subiaco
В

Інформація про матч

Сезон
2026

West Australian Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Peel Thunder1813050:0052
2Claremont1812060:0048
3Perth1811070:0044
4South Fremantle1811070:0044
5East Perth Football Club1810080:0040
6Subiaco1810080:0040
7West Coast Eagles II1810080:0040
8Swan Districts1860120:0024
9East Fremantle1850130:0020
10West Perth1820160:008
  • Promotion - West Australian Football League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТМ 148.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 73.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 73.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 79.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 77.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Перемоги в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Subiacoматчів: 8 · 7Perth
154,9Середній тотал матчу148,2
—ТБ 138.543%3/7
—ТМ 138.557%4/7
—ТБ 143.543%3/7
—ТМ 143.557%4/7
38%3/8ТБ 144.5—
63%5/8ТМ 144.5—
—ТБ 148.543%3/7
—ТМ 148.557%4/7
38%3/8ТБ 149.5—
63%5/8ТМ 149.5—
—ТБ 153.543%3/7
—ТМ 153.557%4/7
38%3/8ТБ 154.5—
63%5/8ТМ 154.5—
—ТБ 158.529%2/7
—ТМ 158.571%5/7
25%2/8ТБ 159.5—
75%6/8ТМ 159.5—
25%2/8ТБ 164.5—
75%6/8ТМ 164.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 8 · 7
SubiacoPerth
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
184136100%Період 1100%143105
136172100%Період 2100%113106
170139100%Період 3100%127130
171131100%Період 4100%137176
  • • Subiaco найбільше забиває у відрізку Період 1: 184 з 661 (28%).
  • • Subiaco найбільше пропускає у відрізку Період 2: 172 з 578.
  • • Perth найбільше забиває у відрізку Період 1: 143 з 520 (28%).
  • • Perth найбільше пропускає у відрізку Період 4: 176 з 517.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Subiaco2 з 6
67%Перемога: Perth4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 141 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +25Зміни лідера: 5