West Perth — Perth 114:74: огляд і статистика матчу

West Australian Football League · 05.08.2023 06:40 · Матч завершено

Порівняти команди
West Perth
Матч завершено114 : 7405.08.2023 06:40
Perth

Хто переможе?

Голосів: 0
  • West Perth0%
  • Нічия0%
  • Perth0%

Огляд

05.08.2023 06:40 (UTC) у турнірі West Australian Football League зустріч West Perth — Perth закінчилася з рахунком 114:74. Переможець матчу — West Perth.

Форма West Perth в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Perth в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги West Perth — 4, перемоги Perth — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 13.05.2023 06:10: Perth 65:114 West Perth.

West Perth: 6-е місце в таблиці, очки — 44, зіграно матчів — 18. Perth: 9-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Пов'язані сторінки: результати та розклад West Perth, результати та розклад Perth, таблиця West Australian Football League.

Дивіться також: усі матчі дня — Австралійський футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
West Perth
2059323114
Perth
19694074

Статистика матчу

  • 17 Goals 11
  • 12 Behinds 8

Склади

Перебіг матчу

West Perth +78Найбільший відрив+0 Perth
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

4 / 20
Перемоги
1 / 20
366 / 615
Очки
249 / 615
Матчі
13.05.2023Матч завершено
Perth65 : 114West Perth
25.06.2022Матч завершено
Perth51 : 112West Perth
28.05.2022Матч завершено
West Perth54 : 48Perth
04.09.2021Матч завершено
Perth0 : 0West Perth
29.05.2021Матч завершено
West Perth38 : 48Perth
20.09.2020Матч завершено
West Perth48 : 37Perth

Попередні матчі: West Perth

22.07.2023Матч завершено
Claremont65 : 114West Perth
В
15.07.2023Матч завершено
West Coast Eagles II48 : 76West Perth
В
08.07.2023Матч завершено
West Perth50 : 91East Fremantle
П
17.06.2023Матч завершено
Subiaco113 : 58West Perth
П
11.06.2023Матч завершено
West Perth86 : 59South Fremantle
В
05.06.2023Матч завершено
East Perth Football Club94 : 58West Perth
П

Попередні матчі: Perth

22.07.2023Матч завершено
Subiaco122 : 43Perth
П
16.07.2023Матч завершено
Perth62 : 69South Fremantle
П
08.07.2023Матч завершено
Perth98 : 98West Coast Eagles II
Н
25.06.2023Матч завершено
East Perth Football Club146 : 36Perth
П
17.06.2023Матч завершено
Perth69 : 88Peel Thunder
П
11.06.2023Матч завершено
Swan Districts65 : 59Perth
П

Інформація про матч

Сезон
2023

West Australian Football League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1East Fremantle1814040:0056
2Subiaco1812060:0048
3Peel Thunder1812060:0048
4East Perth Football Club1812060:0048
5Claremont1812060:0048
6West Perth1811070:0044
7Swan Districts1880100:0032
8South Fremantle1860120:0016
9Perth1821150:0010
10West Coast Eagles II1801170:002
  • Promotion - West Australian Football League (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 79.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

West Perthматчів: 2 · 3Perth
143,0Середній тотал матчу157,0
100%2/2ТБ 133.5—
0%0/2ТМ 133.5—
100%2/2ТБ 138.5—
0%0/2ТМ 138.5—
50%1/2ТБ 143.5—
50%1/2ТМ 143.5—
—ТБ 147.567%2/3
—ТМ 147.533%1/3
0%0/2ТБ 148.5—
100%2/2ТМ 148.5—
—ТБ 152.567%2/3
—ТМ 152.533%1/3
0%0/2ТБ 153.5—
100%2/2ТМ 153.5—
—ТБ 157.567%2/3
—ТМ 157.533%1/3
—ТБ 162.567%2/3
—ТМ 162.533%1/3
—ТБ 167.533%1/3
—ТМ 167.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
West PerthPerth
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2534100%Період 1100%4581
3153100%Період 2100%29110
2824100%Період 3100%3081
5239100%Період 4100%3461
  • • West Perth найбільше забиває у відрізку Період 4: 52 з 136 (38%).
  • • West Perth найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 150.
  • • Perth найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 138 (33%).
  • • Perth найбільше пропускає у відрізку Період 2: 110 з 333.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
83%ТБ 2.55 з 6
83%ТБ 3.55 з 6
83%Обидві заб'ють5 з 6
67%Перемога: West Perth4 з 6
17%Перемога: Perth1 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 102,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +78 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0