Khmelnytskyi — CSKA Kyiv 19:32: огляд і статистика матчу

Ukraine. Superleague · 08.10.2023 11:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Khmelnytskyi
Матч завершено19 : 3208.10.2023 11:30
CSKA Kyiv

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Khmelnytskyi0%
  • Нічия0%
  • CSKA Kyiv0%

Огляд

08.10.2023 11:30 (UTC) у турнірі Ukraine. Superleague зустріч Khmelnytskyi — CSKA Kyiv закінчилася з рахунком 19:32. Переможець матчу — CSKA Kyiv.

Форма Khmelnytskyi в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма CSKA Kyiv в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Khmelnytskyi: 6-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 21. CSKA Kyiv: 5-е місце в таблиці, очки — 31, зіграно матчів — 21.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Khmelnytskyi, результати та розклад CSKA Kyiv, таблиця Ukraine. Superleague.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Khmelnytskyi
71219
CSKA Kyiv
161632

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
28.03.2026Матч завершено
CSKA Kyiv40 : 34Khmelnytskyi
27.03.2026Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 37Khmelnytskyi
08.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi30 : 34CSKA Kyiv
07.11.2025Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 38CSKA Kyiv
15.02.2025Матч завершено
CSKA Kyiv37 : 35Khmelnytskyi
14.02.2025Матч завершено
CSKA Kyiv36 : 33Khmelnytskyi
07.12.2024Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 36CSKA Kyiv
06.12.2024Матч завершено
Khmelnytskyi29 : 30CSKA Kyiv
09.06.2024Матч завершено
CSKA Kyiv35 : 38Khmelnytskyi
12.05.2024Матч завершено
CSKA Kyiv30 : 29Khmelnytskyi
21.04.2024Матч завершено
CSKA Kyiv34 : 23Khmelnytskyi
24.03.2024Матч завершено
Khmelnytskyi33 : 37CSKA Kyiv
15.12.2023Матч завершено
Khmelnytskyi28 : 37CSKA Kyiv

Попередні матчі: Khmelnytskyi

07.10.2023Матч завершено
Karpaty Uzhgorod30 : 32Khmelnytskyi
В
06.10.2023Матч завершено
Khmelnytskyi31 : 20SKA Lviv
В
05.10.2023Матч завершено
Donbass36 : 31Khmelnytskyi
П
24.09.2023Матч завершено
Izmail35 : 29Khmelnytskyi
П
23.09.2023Матч завершено
Khmelnytskyi19 : 46Motor Zaporozhye
П
22.09.2023Матч завершено
Odessa38 : 27Khmelnytskyi
П

Попередні матчі: CSKA Kyiv

07.10.2023Матч завершено
CSKA Kyiv17 : 42Motor Zaporozhye
П
06.10.2023Матч завершено
Odessa29 : 23CSKA Kyiv
П
05.10.2023Матч завершено
CSKA Kyiv36 : 33Izmail
В
24.09.2023Матч завершено
CSKA Kyiv43 : 21SKA Lviv
В
23.09.2023Матч завершено
CSKA Kyiv29 : 25Karpaty Uzhgorod
В
22.09.2023Матч завершено
Donbass35 : 25CSKA Kyiv
П

Інформація про матч

Турнір
Superleague
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Khmelnytskyi

13.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass
14.11.2026Матч відбудеться
Khmelnytskyi16:00Donbass
27.11.2026Матч відбудеться
Karpaty Uzhgorod16:00Khmelnytskyi
28.11.2026Матч відбудеться
Karpaty Uzhgorod16:00Khmelnytskyi

Найближчі матчі: CSKA Kyiv

13.11.2026Матч відбудеться
CSKA Kyiv16:00Motor Zaporozhye
11.12.2026Матч відбудеться
CSKA Kyiv16:00Karpaty Uzhgorod

Ukraine. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Motor Zaporozhye212100937:440+49763
2Odessa211605740:588+15248
3Donbass211506705:619+8645
4Izmail2111010638:674-3635
5CSKA Kyiv2111010638:643-531
6Khmelnytskyi216015578:713-13517
7Karpaty Uzhgorod214017507:657-15013
8SKA Lviv210021442:851-4090
  • Promotion - Superleague (Winners stage)
  • Superleague (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Khmelnytskyiматчів: 2 · 2CSKA Kyiv
58,0Середній тотал матчу56,0
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
50%1/2ТБ 54.550%1/2
50%1/2ТМ 54.550%1/2
50%1/2ТБ 56.550%1/2
50%1/2ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 58.550%1/2
50%1/2ТМ 58.550%1/2
50%1/2ТБ 60.50%0/2
50%1/2ТМ 60.5100%2/2
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
KhmelnytskyiCSKA Kyiv
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2329100%Період 1100%2130
2737100%Період 2100%2734
  • • Khmelnytskyi найбільше забиває у відрізку Період 2: 27 з 50 (54%).
  • • Khmelnytskyi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 37 з 66.
  • • CSKA Kyiv найбільше забиває у відрізку Період 2: 27 з 48 (56%).
  • • CSKA Kyiv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 34 з 64.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.513 з 13
100%ТБ 2.513 з 13
100%ТБ 3.513 з 13
100%Обидві заб'ють13 з 13
8%Перемога: Khmelnytskyi1 з 13
92%Перемога: CSKA Kyiv12 з 13
0%Нічия0 з 13

Очних зустрічей: 13 · у середньому 67,31 гола за матч.